Dekor měsíce: Srpen

Kronospan v roce 2021 přichází s kampaní Dekor měsíce, v rámci které představuje každý měsíc nový návrh interiéru s dekory ze svého portfolia. Atraktivní návrhy, odrážející aktuální trendy, inspirují a zároveň dodávají odvahu pro kreativní kombinace. Všechny návrhy vycházejí z nabídky dekorů z Globální a Trendové kolekce Kronodesign.

Srpen bývá obvykle měsícem, kdy relaxujeme, užíváme si sluníčka, přírody a trávíme čas s rodinou. Jestliže nejste přívržencem chat a chalup, kde na Vás vždy, kromě relaxace, čeká i nějaká ta „práce kolem“, je pro Vás ideálním řešením prázdninový apartmán. A protože v apartmánu můžete trávit dovolenou v létě i v zimě, je dobré navrhnout si ho tak, aby Vám v něm bylo dobře v každém ročním období. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je samozřejmě i správná volba dekorů a materiálů, které v interiéru použijete. My Vám představíme kombinaci dřevodekoru K354 PW Colonial Grange Oak, odstínu 0245 SU Ocean a kovolaminátu AL05 Brushed Copper.

Dekor měsíce srpna: K354 PW Colonial Grange Oak

Přiznejme si, že všichni potřebujeme občas relaxovat, načerpat novou energii a přijít na jiné myšlenky. Jednou z cest jak, jak toho dosáhnout, je i změna prostředí, ve kterém trávíme každodenní rutinu. Prázdninový apartmán může být dobrým řešením. Využijete ho nejen během dovolené, ale i o víkendech. A protože v apartmánu nebudete každý den a dekory se Vám zřejmě ani nestihnou okoukat, můžete být při návrhu více kreativní a volit nejen výraznější dekory ale i barvy. Je to tak, kombinace dekorů a barev, které si doma nedovolíte, v prázdninovém apartmánu vyniknou. Základem našeho návrhu se stal opět dřevodekor doplněný o barevný odstín a tentokrát i kovolaminát.

Pracovali jsme s dřevodekorem  K354 PW Colonial Grange Oak, který sice působí rustikálně, ale lze jej použít i do moderních prostor a vytvořit tak potřebný kontrast. Z dřevodekoru jsou navrženy horní skříňky kuchyňské linky a skříňka pod televizí v obývací části. Tento zajímavý dekor jsme doplnili výrazným tyrkysovým odstínem 0245 SU Ocean na spodních skříňkách kuchyňské linky. Jedná se o barevně sytý dekor plný energie. Měděný kovolaminát AL05 Brushed Copper svým metalickým povrchem oba dva dekory ještě rozzáří a dodává interiéru dojem luxusu a originality. Použili jsme ho jako zástěnu kuchyňské linky a je rovněž i na stěně za televizí.

Do apartmánu jezdíte relaxovat a určitě nechcete trávit mnoho času úklidem. Proto je dobré do interiéru zvolit dobře udržovatelné a praktické materiály. Lamina a lamináty díky svým hladkým a dobře čistitelným povrchům praktické rozhodně jsou. Na pracovní desku v kuchyňském koutu jsme navíc použili interiérovou kompaktní desku řady Slim Line, která umožňuje spodní montáž dřezu. Díky této instalaci dřezu je vše v jedné hladké ploše bez drážek a přechodů, a tím pádem opět snazší na údržbu.

Pro zútulnění stačí už jen vybavit apartmán dekoracemi, ale volte je citlivě a nepřežeňte to s množstvím, ať ty vybrané vyniknou.

Takto  navržený zářivý prostor si užívejte, a jestliže jej plánujete i pronajímat, věřte, že bude vynikat mezi ostatními.

Návrh Dekoru měsíce července si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR.

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ