Dekor měsíce: Září

S nástupem dětí do školy se mnohdy mění i jejich dětský pokoj. A ať se nám to líbí nebo ne, děti rostou rychleji, než jsme občas ochotni připustit a jejich barevné preference se mění stejným tempem. Ukážeme si tedy návrh dívčího pokoje, ve kterém vládne dřevodekor K010 SN White Loft Pine, doplněný odstínem 7180 BS Mint a 7045 SU Satin.

Přestože malé slečny většinou preferují sytě růžovou barvu, je lepší nepodřizovat se při zařizování dětského pokoje jejich aktuálním představám a do dětského pokoje volit dekory v neutrálních a jemných barvách. Máte tak větší šanci, že v pokoji nebudete muset měnit nábytek co dva roky. Nabízí se například bílé, krémové a jemně šedé odstíny, ale můžete sáhnout i po dekoru dřeva, jako jsme to udělali  v našem případě.

Dekor měsíce září: K010 SN White Loft Pine

Do dívčího pokoje jsme navrhli světlý dřevodekor K010 SN White Loft Pine, který v sobě spojuje bílé a teplé šedo-béžové odstíny. Díky této neutrální základně lze ostatní vybavení kombinovat téměř neomezeně. Abychom „rozbili“ velké plochy skříní, doplnili jsme návrh odstíny 7180 BS Mint a 7045 SU Satin, které zároveň dodají celému pokoji moderní a svěží dojem.         
K tomuto  barevnému rozvržení jsme v pokoji mladé slečny zvolili výmalbu a dekorativní závěsy v pudrově růžové barvě, která celému prostoru dodává romantickou atmosféru. Ve chvíli, kdy se tato barva mladé slečně omrzí, lze pudrově růžovou vyměnit za pastelově žlutou, sytě tyrkysovou, lila nebo jinou barvu a aniž bychom museli měnit nábytek, pokoj bude vypadat úplně jinak. 

U dětských pokojů ale neřešte pouze výběr barev, od určitého věku je totiž zásadní velikost pracovní plochy a  dostatek úložného prostoru. V dětském pokoji by ale neměla být podceňována ani správná volba doplňků, díky nimž si Vaše ratolest vytvoří z pokoje vlastní svět.  V našem návrhu jsme se rozhodli pro svítící dekoraci, která pokoj promění v dívčí budoár.

Dekor měsíce září si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR.

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ