Karlovy Vary

Středisko

Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Sídlo: Rosnice 70, Karlovy Vary, 360 17

Spisová značka: B 1096 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 12. ledna 2004

Otevírací doba
Po-pá: 7:30 – 17:30
So: 8:00 – 12:00

: 263 66 347
DIČ: CZ26366347

T: 353 567 225 | 353 564 928
E: eshop@drevoobchod.cz
W: www.drevoobchod.cz

Google mapa

Naši specialisté

Palubky, stavební řezivo, terasy
Prodejna
Tel: 601 388 766
palubky@drevoobchod.cz
Palubky, stavební řezivo, terasy
Tomáš Hloupý
Tel: 724 754 780 | 353 542 070
tomas.hloupy@drevoobchod.cz
Plošný a deskový materiál
Otto Šalanský
Tel: 606 636 212 | 353 549 252
otto.salansky@drevoobchod.cz
Plošný a deskový materiál
Jakub Valvoda
Tel: 602 410 455 | 353 549 252
jakub.valvoda@drevoobchod.cz
Dveře, podlahy a bezpečnostní kování
Pavel Vitner
Tel: 606 291 443 | 353 542 069
pavel.vitner@drevoobchod.cz
Kuchyňská dvířka, kování
Přemysl Fuksa
Tel: 723 392 775
premysl.fuksa@drevoobchod.cz
Stroje a spojovací materiál
Ilona Koktanová, Milan Suchý
Tel: 602 452 992 | 353 549 254
stroje@drevoobchod.cz
Nábytkové kování
Jiří Sedloň
Tel: 606 791 277 | 353 549 253
jiri.sedlon@drevoobchod.cz

Účtárna

Účetní
Alena Červenková
Tel: 353 567 225
alena.cervenkova@drevoobchod.cz

Nářezové centrum

Vedoucí oddělení
Tel: 602 264 668
truhlarna@drevoobchod.cz

Grafické studio, E-shop, Web, ICT

ICT, grafické studio
Bc. Stanislav Burkert, DiS.
Tel: 725 443 165
stanislav.burkert@drevoobchod.cz
E-shop
Sébastien Foord
Tel: 725 809 361 | 353 542 071
sebastien.foord@drevoobchod.cz

Obchodní zástupci

Palubky
Antonín Hondlík (celá ČR)
Tel: 724 754 764
antonin.hondlik@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Tomáš Hudeček
Tel: 728 821 786
tomas.hudecek@drevoobchod.cz
Plošný materiál (celá ČR)
Mgr. Aleš Machulka
Tel: 602 524 906
ales.machulka@drevoobchod.cz
Kování
Michal Strejc
Tel: 724 924 601
michal.strejc@drevoobchod.cz