Dveře a podlahy

Výrobní program Doornite

Společnost DOORNITE s.r.o. je největším výrobcem interiérových a vstupních dveří v České republice a ročně vyrobí na 580 tis. kusů dveří a zárubní. Vyrábíme interiérové dveře, vstupní dveře do bytu, posuvné dveře, profilované dveře, hladké dveře, certifikované bezpečnostní dveře nebo dveře s volitelnými speciálními vlastnostmi. V České republice můžete navštívit 22 vzorkových prodejen , ale i na dalších 410 prodejních místech.

Naše dveře vyrábíme jak pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných bytů, pro veřejné budovy jakými jsou banky, školy tak pro nemocnice nebo kancelářské prostory. Naši veškerou nabídku najdete na webových stránkách www.doornite.cz   nebo navštivte některého z našich prodejců.

Stránky výrobce | Kontakt na pobočky

zárubně, stavební pouzdra, kliky a kování…. to vše si můžete zakoupit v našich pobočkách. Navštivte nás osobně nebo volejte 353 542 069.


Výrobní program Sapeli

SAPELI je největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří v Česku. Úspěchy jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě bez jakýchkoli kompromisů. Sapeli Vyrábí dveře, na něž se zákazníci mohou spolehnout a které se stanou ozdobou každého interiéru. Výběr je prakticky neomezený, nabízí desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.Na řadu produktů poskytují záruku až 5 let!

Stránky výrobce | Kontakt na pobočky

zárubně, stavební pouzdra, kliky a kování…. to vše si můžete zakoupit v našich pobočkách. Navštivte nás osobně nebo volejte 353 542 069.


Výrobní program Solodoor

Nechte si sestavit dveře přesně dle Vašich přání. Sestavením dveří Vám pomůžou naši specialisté. Pomůžeme vám vybrat z modelových řada a styl pro jednotlivé úpravy dveří. Pod každou modelovou řadou se skrývají jednotlivé konkrétní modely, které můžete dále upravit výměnou dezénu povrchu, typem skla nebo dalších vylepšení.

Stránky výrobce | Kontakt na pobočky

Zárubně, stavební pouzdra, kliky a kování…. to vše si můžete zakoupit v našich pobočkách. Navštivte nás osobně nebo volejte 353 549 252.


Podlahy

Máme pro vás širokou nabídku podlah.

Uvedený materiál je dostupný v Karlových Varech.