Nový katalog Hettich nábytkového kování

Informace o produktech a servisní nástroje kdykoli a kdekoli: aktuální katalog Nábytkové kování Hettich je přímo propojený s praktickými online nástroji, které se správně zobrazují i na displeji mobilu.

Jednoduše. Efektivně. Úspěšně.  Podívejte se!

600

OTEVŘÍT LISTOVACÍ KATALOG NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ

Hettich přispívá k vašemu úspěchu – a to velmi jednoduše…

Sdílíme s vámi naše nápady a nabízíme vám naše výrobky a služby přesně tam, kde je potřebujete – samozřejmě také mobilně. Proto jsme propojili katalog s našimi novými stránkami eService. Podporujeme vás neustále a optimálně – při jednání se zákazníky a hledání inspirace, navrhování, výběru materiálů a výrobě až po marketing. Rychle odhalíte přínosy a můžete těžit z bezkonkurenční dvojice.

Z tištěného katalogu bleskově do Hettich eService na webu: Jednoduše naskenujte QR kód z našeho katalogu pomocí mobilu nebo tabletu. Tím se dostanete přímo do správné části eService na www.hettich.com. Zde naleznete všechny potřebné informace. Nebo můžete zadat krátkou adresu URL z katalogu do prohlížeče a otevřít požadovaný online nástroj. V našem online listovacím katalogu jsou přímé odkazy do různých oblastí eService.

Stačí kliknout!