Natural Kronodesign Inspirace

Zimní zahrada je místo, které by mělo být příjemným spojením pohodlí vašeho domova s prvky charakteristickými pro přírodu. Může být součástí moderního bytu uprostřed města stejně tak, jako rodinného domu na vesnici.

Přírodní tóny, dekory dřeva a zelené rostliny, které představují živý prvek, to je interiér zimní zahrady ve stylu „natural“. Z aktuální Trendové a Globální kolekce Kronodesign jsme pro tento styl vybrali kombinaci dřevodekorů v teplých odstínech, s krásnou kresbou dubu – tmavší K359 PW Brandy Castello Oak a medový K358 PW Honey Castello Oak.

Efektním a zároveň praktickým řešením je na míru vyrobené sezení s úložným prostorem, které vám bude připomínat letní posezení na terase po celý rok. Spodní část z lamino desek v dekoru dřeva slouží jako základna pro měkké sedací polštáře i jako odkládací plocha. V přední části sezení jsou vysouvací úložné boxy.

Obložení stěn je tvořeno seskládanou mozaikou různých formátů desek o tloušťkách 18 a 36 mm, čímž je dosaženo plastického 3D efektu a stěna tak působí přirozeně. Na obložení stěn je použit dřevodekor K358 PW Honey Castello Oak.  Nástěnné poličky vyrobené z tmavšího odstínu K359 PW Brandy Castello Oak vytvářejí mírný kontrast a vystavené dekorace v nich krásně vyniknou. Že by vás nenapadlo kombinovat dva různé odstíny dřeva? V návrhu „natural“ jsme vám ukázali, že kombinace dvou různých odstínů dřevodekoru působí přirozeně a zajímavě.

Vše a více si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR.

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ