Soubor výklopů AVENTOS

Systémy výklopů pro mistrovskou inscenaci

S kováním na výklopy AVENTOS můžete mistrovsky inscenovat jednotlivé kusy nábytku nebo celé obytné místnosti. Ať už jde o skládací, výkyvné, zdvihací nebo prosté výklopy, vneste do horní skříňky vysoký komfort pohybu. S integrovaným výklopem AVENTOS HKi můžete dosáhnout výjimečného designu. A my máme vhodné řešení i pro ty nejmenší výklopy. Se systémem AVENTOS vznikne odpovídající výtvor.

Eshop – výklopy BLUM

Jednotný design pro odpovídající výtvor

Díky elegantně navrženému kování lze vzrušujícím způsobem inscenovat celé místnosti. Zdvihací mechanizmus je ukrytý za hedvábně bílými, světle šedými nebo tmavě kovově šedými krytkami – tón v tónu s příslušným nábytkem nebo jako atraktivní kontrast. Váš individuální prvek s logem dodá řadě AVENTOS top jedinečný styl.

Skutečná všestrannost díky integrovaným funkcím

S AVENTOS top máte dvě možnosti montáže zdvihacího mechanizmu: buď pomocí eurošroubů, nebo pomocí montáže vruty pro zdvihače s distančními prvky pro stanovení přesné pozice. Montáž zdvihacího mechanizmu můžete zvládnout rychle, snadno a bezchybně – a díky pevným montážním pozicím i bez výpočtu.

Rafinované obsazení díky kompaktnímu programu

AVENTOS HF top, HS top, HL top a HK top nezabírají ve skladu téměř žádné místo. Nejnovější generace kování je navržena tak, abyste potřebovali pouze několik různých komponent, a přesto měli plnou svobodu při navrhování. Symetrické zdvihací mechanizmy a ramena jsou vhodné pro více velikostí výklopů a rozumí si se všemi technologiemi pohybu.

Eshop – výklopy BLUM


Neomezený přístup

Výklopy v horní a vysoké skříňce jsou obzvlášť praktické, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat bez rizika, že by se o čílka uhodil do hlavy. Při práci v kuchyni mohou zůstat výklopy neomezeně otevřené a uložené věci jsou vždy na dosah.


Snadné otvírání a příjemné zavírání

AVENTOS top vám díky kombinaci snadného otvírání a integrovaného BLUMOTION přináší zcela nový zážitek. S technologiemi pohybu SERVO-DRIVE nebo TIP-ON se dají lehce obsluhovat i bezúchytkové výklopy.


Stejný design horní i spodní skříňky

Spoléháte se při koncepci kuchyně na horizontální mezery? Se systémem AVENTOS lze použít stejný design u horní skříňky jako u té spodní, a to bez přerušení vertikální linie spár a mezer.


Zastaví se v jakékoli pozici

Je-li zdvihač správně dimenzován a seřízen podle hmotnosti čílka, zůstane výklop stát, v kterékoli pozici si přejete – a vy na něj kdykoli pohodlně dosáhnete, když budete chtít výklop zavřít.

Eshop – výklopy BLUM