SKVĚLÁ LETNÍ AKCE: DVEŘE + MONTÁŽ SE SLEVOU 15 %

Léto je tady a my vám přinášíme speciální nabídku, kterou si nesmíte nechat ujít! V rámci naší letní akce nabízíme slevu 15 % na dveře Solodoor včetně montáže. Je to ideální příležitost, jak zmodernizovat svůj domov a přitom ušetřit.

Jak získat slevu?

Navštivte naší prodejnu v Karlových Varech, vyberte si dveře, které se vám líbí a objednejte si je společně s montáží. Sleva 15 % bude automaticky uplatněna při sjednání objednávky. Akce platí do konce letních prázdnin, tak neváhejte a využijte této výhodné nabídky co nejdříve!
Tel: 602 407 701 | 353 542 069

Co nabízíme:

  • Široký výběr dveří: Máme pro vás pestrou škálu interiérových i dveří v různých stylech, barvách a materiálech.
  • Odborné poradenství: proškolený personál Vám pomůže při výběru dveří a stavební připravenosti.
  • Profesionální montáž: Naši odborníci se postarají o to, aby instalace vašich nových dveří proběhla rychle a bez starostí.
  • Kvalita a spolehlivost: Spolupracujeme s předními českými výrobci, abychom vám mohli nabídnout kvalitní dveře, které jsou nejen krásné, ale také odolné a funkční.

Proč se vyplatí investovat do nových dveří?

Nové dveře mohou výrazně zvýšit estetickou hodnotu vašeho domova. Navíc je to nyní dostupnější než kdy dříve. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Přijďte si vybrat své nové dveře a užijte si léto s vědomím, že jste investovali do kvality a pohodlí svého domova.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte více o naší letní akci!

Tel: 602 407 701 | 353 542 069
email: libor.lostak@drevoobchod.cz

Poslat poptávku: