Kronospan Dekor měsíce: Listopad

Garsonky a malometrážní bydlení je třeba navrhovat efektivně a efektně. Nezbytné je využít každý centimetr prostoru co nejlépe, aby uživatel bytu měl dostatek úložného místa a maximální komfort. To vše s přihlédnutím na ergonomii a samozřejmě i vzhled. 

Dekor měsíce listopadu: K349 RT Silk Flow

Malé byty mají jedno společné – ve většině případů potřebují prosvětlit, respektive použít světlé barvy a materiály, které nepohltí tolik světla. Přichází tedy na scénu klasické bílá? Ale vůbec ne! V návrhu Dekoru měsíce hraje prim jeden z největších neutrálů K349 RT Silk Flow.

Jedná se o neutrální dekor, který svou strukturou imituje nyní velmi moderní povrch stěrky. Jeho odstín je jemný, kombinuje v sobě teplé i studené odstíny a hodí se téměř všude. Jeho krása spočívá v detailu, kde mění díky zajímavému povrchu svůj vzhled podle typu a intenzity osvětlení.  

Tento neutrál je v garsonce použit na obklady stěn, na dvířka kuchyně i na dvířka pod schodištěm, kde se také nachází úložný prostor. K němu jsme přidali dekor dřeva K017 PW Blonde Liberty Elm. Tento dekor jilmu lze také zařadit do kategorie světlých neutrálů, protože je barevně jemný a něžný, přesto není díky pěkné kresbě nudný. Najdete jej na pracovní a stolové desce, na stupnicích schodiště i na horních skříňkách vestavného nábytku. Nábytkovou sestavu jsme oživili zářivým oranžovým odstínem 7176 BS Flame, který najdete v kuchyni na obkladu za pracovní deskou a v předsíňové části, kde je z něj navržen policový systém na boty.

Líbí se vám dekor K349 RT Silk Flow? Podívejte se na další odstíny z této řady od světle šedé až po téměř černou, po které sáhnete při řešení velkých prosvětlených prostor, nebo jako po doplňkovém dekoru.           

Dekor měsíce září si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR.