Dekor měsíce: Duben

Kronospan v roce 2021 přichází s kampaní Dekor měsíce. Každý měsíc představuje jeden atraktivní interiér s dekory ze svého portfolia. Smyslem je inspirace a dodání odvahy pro kreativní kombinace, které podtrhnou individuální styl, či reflektují aktuální trendy. Každý měsíc se tak můžete těšit na tematickou vizualizaci s ukázkou dekorů z Globální a Trendové kolekce Kronodesign.

V dubnu vás chceme oslovit dekory, jejichž kombinací se nám podařilo vytvořit nápaditý návrh koupelny, který zaujme svojí lehkostí a jednoduchostí. Návrh, který v dokonalé souhře pracuje s dřevodekorem K015 PW Vintage Marine Wood (evokujícím mola přístavních měst) a s modrým dekorem K099 SU Midnight Blue (připomínajícím vodní hladinu).

Dekor měsíce dubna: K015 PW Vintage Marine Wood

V koupelně začíná den většiny z nás. Koupelna by nás tedy měla pozitivně naladit na celý den a dodat nám potřebnou energii. Na druhé straně se koupelna mnohdy stává oázou klidu, kde po náročném dni relaxujeme a chceme přijít na jiné myšlenky. Koupelna tedy rozhodně není pouze místem každodenní hygieny a na její návrh je v současné době kladen velký důraz.

Představujeme vám návrh koupelny v námořnickém stylu, který rozhodně není nudný a fádní. Ráno vás nabije pozitivní energií a večer vás zklidní a vyvolá vzpomínky na dovolenou.

Námořnický styl je výrazný a přitom velmi jednoduchý. V tomto případě tedy rozhodně  není nutné vybírat designově výrazné keramické obklady a dlažbu, ty mohou v námořnickém stylu zůstat zcela neutrální. Naopak velkou roli sehrají použité dekory nábytku. V našem návrhu  jsme zvolili zajímavý dekor K015 PW Vintage Marine Wood, který již svým názvem naznačuje, že do námořnického stylu prostě patří. V tomto dekoru je vyrobena praktická skříňka pod umyvadly s  černými úchytkami. Abychom prostor oživili a podtrhli námořnický styl, doplnili jsme dříve zmíněný dřevodekor klasickým modrým odstínem dekoru  K099 SU Midnight Blue, který je použit na velké vestavné skříni. Dohromady tvoří tato kombinace dekorů základ námořnického stylu. Následujícím krokem je vybavení interiéru doplňky s námořnickou tematikou.

Díky oblíbenosti tohoto stylu je na trhu dostatečný výběr těchto doplňků, a každý si  tak vytvoří svůj originální interiér. Co se týká navrhovaných materiálů, tak dekory K015 PW Vintage Marine Wood i K099 SU Midnight Blue jsou k dispozici jako lamino desky, ale také jako HPL laminát. HPL laminát je do koupelen vhodnější,  díky své odolnosti vydrží i extrémnější podmínky v koupelně. Pozornosti by nemělo uniknout ani použití kompaktní desky SLIM LINE, která se nachází v nice u sprchového koutu. Tento typ materiálu je opravdu velmi odolný vůči vodě, a tak jej lze aplikovat i do těchto exponovaných částí. V bílém provedení SLIM LINE 8685 SU se navíc hodí nejen do námořnického stylu, ale lze ho použít víceméně v každém návrhu koupelny.

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com

Návrh Dekoru měsíce dubna si můžete prohlédnout na YouTube kanálu Kronospan CR.

Kompletní video kanál youtube.

https://www.youtube.com/channel/UCP2YM40Set443FUdAXcU2nQ