Karlovy Vary

Středisko

Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Sídlo: Rosnice 70, Karlovy Vary, 360 17
Spisová značka: B 1096 vedená u Krajského soudu v Plzni
Den zápisu: 12. ledna 2004

Otevírací doba
Po-pá: 7:00 – 17:30
So: 8:00 – 12:00

: 263 66 347
DIČ: CZ26366347

Tel: 353 567 225
eshop@drevoobchod.cz
www.drevoobchod.cz

Naši specialisté

Palubky
Prodejna
Tel: 601 388 766
palubky@drevoobchod.cz
Palubky
Tomáš Hloupý
Tel: 724 754 780, 353 542 070
tomas.hloupy@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Otto Šalanský
Tel: 606 636 212 , 353 549 252
otto.salansky@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Jakub Valvoda
Tel: 602 410 455 , 353 549 252
jakub.valvoda@drevoobchod.cz
Dveře, podlahy
Pavel Vitner
Tel: 606 291 443 , 353 542 069
pavel.vitner@drevoobchod.cz
Kuch.dvířka, kování
Přemysl Fuksa
Tel: 723 392 775
premysl.fuksa@drevoobchod.cz
Stroje
Ilona Opatrná
Tel: 602 452 992 , 353 549 254
stroje@drevoobchod.cz
Kování
Jiří Sedloň
Tel: 606 791 277 , 353 549 253
jiri.sedlon@drevoobchod.cz

Účtárna

Účetní
Alena Červenková
Tel: 353 567 225
alena.cervenkova@drevoobchod.cz

Nářezové centrum

Truhlárna
Tel: 602 264 668
truhlarna@drevoobchod.cz

Grafické studio, ICT

ICT, grafické studio
Bc. Stanislav Burkert, DiS.
Tel: 725 443 165
stanislav.burkert@drevoobchod.cz
Eshop
Sébastien Dub
Tel: 725 809 361, 353 542 071
sebastien.dub@drevoobchod.cz

Obchodní zástupci

Palubky
Antonín Hondlík (celá ČR)
Tel: 724 754 764
antonin.hondlik@drevoobchod.cz
Plošný materiál
Tomáš Hudeček
Tel: 728 821 786
tomas.hudecek@drevoobchod.cz
Plošný materiál (celá ČR)
Mgr. Aleš Machulka
Tel: 602 524 906
ales.machulka@drevoobchod.cz
Kování
Michal Strejc
Tel: 724 924 601
michal.strejc@drevoobchod.cz
Kování, Plošný materiál (celá ČR)
Tomáš Konečný
Tel: 725 529 516
tomas.konecny@drevoobchod.cz